فال امروز جمعه 9 مهر 95 | بلاگ

فال امروز جمعه 9 مهر 95

ساخت وبلاگ

فال ۹ مهر ۹۵

فال امروز جمعه 9 مهر 95

فال روزانه جمعه 9 مهر 95 | فال و طالع بینی | فال حافظ | فال ازدواج

فال و طالع بینی روزانه جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

فال روزانه جمعه ۹ مهر ۹۵

فال روزانه جمعه ۹ مهر ۹۵,فال فردا ۹ مهر ۹۵ ,فال ۹ مهر ۹۵,فال روزانه ۹ مهر ۹۵,فال روزانه ۹۵/۷/۹,فال ۹ مهر ۱۳۹۵,

طالع بینی روزانه جمعه ۹ مهر ۹۵,فال روزانه ۹ مهر ۹۵,فال امروز جمعه ۹ مهر ۹۵ ,فال روزانه ماه تولد ۹ مهر ۹۵,

فال روز ۹ مهر ۹۵,فال روز ۹۵/۷/۹,فال ۹۵/۷/۹,طالع بینی,فال روز ۹ مهر ۹۵,فال روز جمعه ۹۵/۷/۹,

فال روزانه جمعه 9 مهر 95

فال روزانه جمعه ۹ مهر ۹۵

فروردین:

دوست یا عضوی از خانواده تان با اشکال‌ها و ایرادهای مداومی که از شما می‌گیرد، باعث دلسردی و دلزدگی شما شده است، اگر صحبت‌های دیگران باعث ناراحتی و نا‌امیدی شما از زندگی تان می‌شوند به صحبت‌هایشان اهمیتی ندهید. زندگی که در حال حاضر دارید متعلق به شماست فقط شما نه هیچ شخص دیگری. شما باید خودتان به تنهایی زندگی‌تان را اداره کنید.

اردیبهشت:

رویاهایی که از دوران کودگی در سر داشتید، این رویاهای نیز با رشد شما بزرگ شده اند، این رویاهای شما را بیش از پیش مشوش کرده اند و باعث شده اند که نتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید. شما به رویاهایتان زیاد اهمیت می‌دهید بهتر است از فکر رویاها بیرون بیایید و در واقعیت زندگی کنید. زیرا رویاها دوام چندانی ندارند، گاهی مانند پوشالی تو خالی هستند و می‌توانند واقعیت زندگی شما را از بین ببرند. با وجود این رویاها و توهمات، شما در یک خواب غفلت به سر می‌برید اما به دلیل انعاطاف پذیری زیادی که دارید به راحتی می‌توانید به این رویاها خاتمه دهید.

منبع : http://namnak.nasrblog.com مطالب نمناکی ساده ایرانیفال امروز جمعه,فال امروز جمعه 20 تیر,فال امروز جمعه 19 اردیبهشت,فال امروز جمعه مهر,فال امروز جمعه 15 اسفند,فال امروز جمعه 15 خرداد 94,فال امروز جمعه 3 بهمن,فال امروز جمعه 23 خرداد 93,فال امروز جمعه 21 شهریور 93,فال امروز جمعه 8 شهریور,...
ما را در سایت مطالب نمناکی ساده ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد شیخی بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 8:21