فال روز پنجشنبه 1 مهر 1395 | بلاگ

فال روز پنجشنبه 1 مهر 1395

ساخت وبلاگ

فال 1 مهر 95

فال امروز پنجشنبه 1 مهر 95

فال روزانه پنجشنبه 1 مهر 1395

فال روزانه پنجشنبه 1 مهر 95 | فال و طالع بینی | فال حافظ | فال ازدواج

فال و طالع بینی روزانه پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵

فال روزانه پنجشنبه ۱ مهر ۹۵

فال روزانه پنجشنبه 1 مهر 95

فال روزانه پنجشنبه ۱ مهر ۹۵

فروردین:

شاید شما دلتان می خواسته که آخر هفته تعطیلات بیشتری داشته باشید، اما شما باید صبر داشته باشید وگرنه یک روز خوب را به طور کامل خراب خواهید کرد. به جای صحبت کردن در مورد اتفاقات بدی که افتاده است، عصبانیت خود را به عملکردی صحیح تبدیل کنید. به کارهایی که می توانید برای بهتر کردن زندگی تان انجام دهید فقط فکر نکنید، بلکه این کارها را همین الان انجام دهید. اگر شما از نارضایتی خودتان نکته مثبتی را بیاموزید، قادر خواهید بود که در روزهای بعدی بیشتر لذت ببرید.

اردیبهشت:

شما فردی هستید که به تازگی تصمیمات تان را در دقیقه نود می گیرید. اگر قرار باشد در رابطه با موضوعی تصمیم بگیرید، این تصمیم را نمی گیرید تا آن که از طرف دیگران بر شما اجباری واقع شود. بهتر است به این کار خود پایان دهید زیرا مواقعی پیش می آید که ضررهای بسیاری متحمل شوید و یا این که سود و منفعتی را که باید به دست بیاورید به خاطر تعلل از دست می دهید. بخصوص اگر شخصی را دوست دارید و تصمیم دارید با او ازدواج کنید توصیه می کنیم که این موضوع را به تعویق نیندازید زیرا ممکن است شخصی که او را دوست دارید ازدواج کند.

منبع : http://namnak.nasrblog.com مطالب نمناکی ساده ایرانیفال روز پنجشنبه,فال روز پنجشنبه 11 اردیبهشت 93,فال روز پنجشنبه 8 اسفند 92,فال روز پنجشنبه 12 دی 92,فال روز پنجشنبه 6 شهریور93,فال روز پنجشنبه اردیبهشت 93,فال روز پنجشنبه 16 مرداد 93,فال روز پنجشنبه 22 اسفند 92,فال روز پنجشنبه 26 دی 92,فال روز پنجشنبه 4 مهر 92,...
ما را در سایت مطالب نمناکی ساده ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد شیخی بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 1 مهر 1395 ساعت: 1:29