طراحی سایت فروشگاهی مناسب برای جمعه سیاه

ساخت وبلاگ
چکیده : طراحی سایت فروشگاهی مناسب برای جمعه سیاه در چند سال اخیر در کشور ما نیز به تقلید از کشور های غربی در... با عنوان : طراحی سایت فروشگاهی مناسب برای جمعه سیاه بخوانید :
طراحی سایت فروشگاهی مناسب برای جمعه سیاه
در چند سال اخیر در کشور ما نیز به تقلید از کشور های غربی در آذر ماه حراج جمعه سیاه (البته بیشتر به صورت آنلاین) بر گذار می شود. هرچند در این سال ها شما کمتر کسی را می بینید که از این رویداد خرسند بوده و از خرید خود راضی باشد. چون به دلایل اقتصادی و فنی وب سایت ها، اغلب مشتریان در این روز با کالاهای کم کیفیت، عدم موجودی، کندی و خرابی وب سایت، قیمت های عادی (که خلاف روح جمعه سایه است) مواجه می شوند. من مخصوصا در همین ابتدا از این موضوع انتقاد می کنم چون بر گذار نکردن این حراج از بر گذاری نامناسب آن بهتر است، چون با یک خدمات دهی نا مطلوب به تعداد زیادی کاربر به شهرت، برند و اعتبار شما آسیب خواهد رسید.


خوشبختانه اما به نظر می رسد فروشگاه های آنلاین ما در حال کسب تجربه بوده اند و تصمیم دارند که نهایت تلاش خود را برای بر گذاری چنین حراج هایی به شکل مطلوب انجام دهند.


خوب برای خدمات دهی با مشتریان در چنین روزی به جز داشتن کالای مورد تقاضای مشتریان و قیمت گذاری مناسب، زیر ساخت فنی لازم در وب سایت باید فراهم باشد، تا مشتریان بتوانند راحت و سریع کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. برای همین در ادامه این مقاله از طرف کارشناسان دارکوب چند نکته درباره آماده سازی سئو و سایت برای جمعه سیاه ذکر خواهم کرد.


بررسی عملکرد وب سایت برای Black Friday
ما در دارکوب پیشنهاد می کنیم که وب سایت خود را حداقل هر شش ماه یکبار از نظر فنی و عملکرد سئو بررسی کنید. در طول زمان مشکلات متفاوتی در یک وب می تواند رخ دهد که از دید شما پنهان می باشد. مثلا لینک های خراب داخلی، صفحات متصل نشده به ساختار سایت، نقشه سایت ناقص و غیره. حتی سئو می تواند دچار مشکل شود مثلا از طریق بک لینک های اسپمی یا محتوای ضعیف که توسط موتورهای جستجو مورد جریمه قرار گرفته است. پس موارد زیر را بررسی کنید:


خطا های صفحات 404
جایگزینی لینک و بررسی Redirect 301
سرعت و ظرفیت هاست
بهینه سازی صفحات برای سئو و سرعت
بهینه سازی تگ ها برای جمعه سیاه
بهینه سازی CTA ها
حل مشکلات متداول مشتریان که باعث طولانی تر شدن فرایند خرید می شود

sitedar.com
مطالب نمناکی ساده ایرانی...
ما را در سایت مطالب نمناکی ساده ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد شیخی بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 22 ارديبهشت 1398 ساعت: 12:51