نمایش خانه ایرانی در نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

ساخت وبلاگ
چکیده :  نهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس 2019 (معماری – دکوراسیون داخلی – خانه مدرن) با معرفی نمونه‌هایی از ... با عنوان : نمایش خانه ایرانی در نمایشگاه بین المللی میدکس تهران بخوانید :

 نهمین و دکوراسیون آن بازگشایی می‌شود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برگزاری نهمین بین‌المللی میدکس 2019 (معماری – دکوراسیون داخلی – خانه مدرن)  در تاریخ ۲۱ الی ۲۴ دی ماه جاری اطلاع داد.

این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی (سالن شماره ۳۸) برگزار خواهد شد، در روز جمعه بیست و یکم در محل  ورودی سالن ۳۸ افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ الی ۱۷ از این نمایشگاه بازدید کنند.

معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی در راستای سیاست های اجرایی و برنامه‌های عملیاتی حوزه صنایع دستی کشور، طی سه سال گذشته نسبت به نمایش خانه ایرانی در نمایشگاه میدکس اقدام کرده که با استقبال زیادی از سوی عموم مواجه شده است. قابلیت و شناخت صنایع دستی ایران در به‌کار بردن دکوراسیون‌های مدرن و چیدمان داخلی و شناخت رنگ‌بندی این محصولات و چگونگی به‌کاربردن آن‌ها در دکور خانه، خود هنری است که شناخت و به‌کار بردن آن می‌تواند برای تک تک علاقه‌مندان در این حوزه بسیار جذاب و دیدنی باشد.

خانه ایرانی با هدف معرفی محصولات صنایع دستی و نمایش کاربرد این گونه کالاها در دکوراسیون داخلی و چیدمان خانه‌ها به سبک ایرانی متناسب با سلیقه روز جامعه، طراحی و در فضاهای قابلیت‌دار در معرض نمایش قرار می‌گیرد.

در همین راستا مقرر است با همکاری بخش خصوصی (فعالان صنایع دستی)، مدل دیگری از این خانه ایرانی در نهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس، در فضایی به وسعت ۱۳۲ متر مربع رونمایی شود.

مطالب نمناکی ساده ایرانی...
ما را در سایت مطالب نمناکی ساده ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد شیخی بازدید : 32 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 2:43