بیو پرینتر سه بعدی

ساخت وبلاگ
چکیده : شرکت الکترونیک سی تی سی ژوهانیZhuhai CTC Electronic Co Ltd یک سازنده پرینتر سه ... با عنوان : بیو پرینتر سه بعدی بخوانید :
شرکت الکترونیک سی تی سی ژوهانیZhuhai CTC Electronic Co Ltd یک سازنده   پرینتر   سه   بعدی   از کشور چین، یک توافق فنی با شرکت روکیت ROKIT، بزرگترین شرکت پرینتر سه بعدی کشور کره جنوبی برای توسعه مشترک یک SLA بیوپرینتر سه بعدی رومیزی نسل بعدی امضا کرد که از سیستم عامل RiverOS شرکت الکترونیک سی تی سی استفاده خواهد کرد.
به لطف توسعه قابلیت های ساخت سخت افزار داخلی و قوی، صنعت پرینتر سه بعدی چینی برای بخش سخت افزار به ندرت محدود میگردد. اما نرم افزار به مدت زیادی پاشنه آشیل این صنعت بوده است.
درگذشته، اغلب شرکت های تولید کننده فناوری تولید افزایشی چینی، از پرینترهای سه بعدی FDM منبع باز open source استفاده می کرده اند که آنها را با اندکی اصلاح و تغییر به بازار ارائه می کردند اما برای ایجاد الگوریتم های نوردهی لیزری پیچیده ناتوان هستند.
در نوامبر 2016، زوهانی الکترونیک سی تی سی به دنبال یک سلسله تغییرات با انتشار سیستم عامل خود RiverOS توسعه کسب و کار خود را شروع کرد که با هدف ایجاد آسانتر پرینتر سه بعدی برای سرگرمی شکل گرفت. این شرکت بعدا پرینتر سه بعدی والنات Walnut را معرفی کرد که از فناوری SLM استفاده کرده بود .
مطالب نمناکی ساده ایرانی...
ما را در سایت مطالب نمناکی ساده ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد شیخی بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 13 دی 1397 ساعت: 12:28